top of page

ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ SEKCE

Napsalo mi to "Registrace byla úspěšná", ale nepřišel mi žádný potvrzovací email. Co mám dělat?

V takovém případě doporučujeme zkontrolovat složku "Hromadné" či složku "Spam". Pokud ani tam email nenaleznete, obraťte se na pana Vojtěcha Bumbálka, který se společně s webmasterem podívá na Vaši konkrétní registraci.

Chci se stát partnerem konference Statika a Technologie - co pro to musím udělat?

Pokud se chcete stát partnerem naší konference, napište panu Ing. Janu Valíčkovi - kontakt naleznete ve stejnojmenné sekci. Společně domluvíte podmínky a dohodnete cenu.

Konference je dvoudenní, já však mohu dorazit pouze na jeden den - je to možné?

Ano, taková varianta je možná. Zvolit si ji můžete přímo v registračním formuláři, který naleznete v záložce této stránky.

Na konferenci přijedu vlakem - jak se dostanu z vlakového nádraží na konferenci?

Přímo před hlavním nádražím vyhledáte tramvajový spoj č. 1 směr Řečkovice, tímto spojem pojedete až na zastávku Antonínská. Jakmile vystoupíte, otočíte se doprava a vydáte se směrem, ze kterého jste přijeli. Po pravé straně uvidíte budovu s červenou fasádou, hned za ní je nápis "Hotel Passage", ve kterém se konference bude konat.

Na konferenci dorazím autem - kde mohu zaparkovat?

Zaparkovat můžete přímo v hotelu Passage. Vjezd do podzemních garáží se nachází v zadní části hotelu - podrobnou mapu nalezente v záložce Místo konference. Cena parkování během akce je 207,-, cena za parkování i přes noc činí 390,-. Upozorňujeme, že cena za parkování NENÍ ZAHRNUTA v ceně konference.

Na konferenci dorazím autem, avšak navigace mě nevede přímo k hotelu. Je to správně?

V současné době probíhá před hotelem Passage rekonstrukce tramvajové zástavky Antonínská - tato oprava by měla dle údajů Dopravního informačního centra Brněnských komunikací trvat pouze do 25. 8. 2023.

V případě, že se bezbarierová úprava zástavky zdrží, doporučujeme si do navigace nastavit adresu "Mezírka 13" - navigace Vás zavede přímo ke příjezdové cestě ke garážím.

Je v ceně konference i ubytování?

Ne. Ubytování si řeší každý účastník sám. Pro účastníky konference je možné sjednat ubytování za zvýhodněné ceny v hotelech Passage a Continental. I tento rok při brzké registraci obdržíte email se slevovým promo kódem.

Nenašli jste odpověd?

Neváhejte se nás kdykoliv a na cokoliv zeptat.

Bc. Vojtěch Bumbálek, Sales and Marketing Coordinator

e-mail: vojtech.bumbalek@ideastatica.com

bottom of page