top of page
Statika a technologie 2021

Na 2. ročníku konference Statika a technologie se v září v Brně setkalo okolo 200 profesionálů z oblasti stavebnictví a statiky.

 
První konferenční den byl plný zajímavých prezentací i diskuzí nad tématy, která pálí většinu z nás - jak udržet krok s moderními technologiemi, do jaké míry by měl statik navrhovat sám a kdy se může "jen" spolehnout na technologie nebo v čem vlastně může spočívat optimalizace projektu.

Mezi přednášejícími byli odborníci s praxe, akademické sféry a softwarových firem, například, 
Prof. Ing. František Wald, CSc. a Ing. Michal Drahorád Ph.D z ČVUT, Doc. Ing. Ladislav Klusáček, CSc. z VUT v Brně, Ing. Jan Blažek z V-CON s.r.o., Doc. Ing. Jiří Kolísko, CSc. z Kloknerova Ústavu ČVUT a mnoho dalších.


Večer byl věnován společenskému setkání a výbornému cateringu.
 
Druhý den pak zaplnilo 12 praktických workshopů z oblasti ocelových, betonových
i mostních konstrukcí.
S logo zahlavi.png

Photo by: Visualmakers & Michal Mrazek

Statika a technologie 2019

Historicky 1. ročník konference Statika a technologie se konal v Brně v roce 2019 na půdě Stavební fakulty Vysokého učení technického Brno

 
Záštitu nad akcí převzdal děkan Fakulty stavební VUT, prof. Ing. Miroslav Bajer, CSc. a akce se zůčastnilo se téměr dvě stě lidí. Významnými přednášejícími byli prof. Ing. František Wald, CSc., Dipl.-Ing.  Werner Lutz, prof. Ing. Miroslav Bajer, CSc. a mnozí další.

Na fotogalerii a sestřih z akce se můžete podívat níže.
S logo zahlavi.png
bottom of page